Kontaktai - Nilėja

Kontaktai

Laukiame Jūsų Antakalnio g. 18, Vilniuje.

Rezervaciją galite atlikti:

telefonu +370 659 53322 

el. paštu info@nileja.lt 

Facebook žinute

ir per booking.com svetainę.

www.nileja.lt

Ką daryti, jeigu norite atšaukti/pakeisti rezervaciją?

Neliūdėti, nepykti ir negadinti sau nuotaikos. Atsisėsti ir parašyti mums ramų laišką info@nileja.lt. Paaiškinti, kas nutiko ar pas Jus pasikeitė. O mes, vadovaudamiesi šventa taisykle, kad mūsų svečiai yra laimingiausi žmonės – visą šią bėdą paversime tinkamu abiem pusėms sprendimu.

Ramiai išklausę Jūsų norus (atšaukti ar pakeisti rezervaciją) – draugiškai ir saugiai paspausime rankas ar susimojuosime nuotoliniu būdu. Jeigu būsite atlikę mokėjimą internetu ir norėsite atšaukti ar pakeisti rezervaciją, per 14 dienų po apartamentų užsakymo, grąžinsime Jums sumokėtus pinigus. Jie per 14 dienų nuo rezervacijos atšaukimo bus grąžinti į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas.

Jei visgi nerasime abiem pusėms tinkamo sprendimo, prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Dedame ranką prie širdies teigdami, kad Jūsų laukiame bet kokiu oru, bet kokį sezoną ir bet kokia proga!

Duomenys apie verslo steigėją: Juozas Rašinskas, Verslo liudijimas Nr. GO523779-1, Atsiskaitomoji sąskaita LT60 7044 0600 0037 2371, SEB Bankas.